ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Textil 7542072
nr 754 2072
Textil
Duk, Tidigt 1900-tal, 150 x 150
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 april 2012
kl 19:19:38
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr